• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання юного покоління

12 лютого, напередодні 26 – ої річниці виводу військ з Афганістану, в Яготинському НВК №2 відбулася тепла зустріч учнів 8 – 11 класів із земляками - воїнами афганської війни, яка була присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав (15 лютого).

Ця зустріч зібрала повний зал гостей, учнів, вчителів та працівників школи, вчителі, які перебувають на заслуженому відпочинку. До школи завітали гості, воїни - інтернацілналісти: Ляшенко Віктор Степанович – голова районної ради ветеранів війни і праці, Процик Микола Іванович – голова районної спілки воїнів – інтернаціоналістів, Козинець Сергій Костянтинович та Зусик Олексій Іванович. Також на заході був присутній голова міської ветеранської ради – Колесник Олександр Костянтинович.

Зустріч пройшла у форматі концерту, адже до школи завітав чудовий колектив, народний аматорський хор «Джерело» Сулимівського сільського клубу. Керівником і баяністом цього колективу є творчий і невтомний Кутєпов Володимир Петрович.

До аматорів народної творчості також долучились і діти, учні школи, які подарували всім присутнім чудові концертні номери.

Всі присутні, а особливо діти, залишились під враженням від цієї надзвичайно цікавої і пізнавальної зустрічі, адже кожен мав змогу в котре доторкнутися до історії та живого джерела української пісні.

/Files/images/zustrch/Школа №2.Афган.Хор. 007.jpg/Files/images/zustrch/Школа №2.Афган.Хор. 019.jpg/Files/images/zustrch/Школа №2.Афган.Хор. 076.jpg/Files/images/zustrch/Школа №2.Афган.Хор. 086.jpg/Files/images/zustrch/Школа №2.Афган.Хор. 154.jpg

Напередодні Дня визволення міста Яготина (21 вересня) та Дня партизанської слави (22 вересня) у Яготинському НВК №2 проведено ряд тематичних виховних заходів. Учні 9-11 класів на дому привітали зі святом ветеранів війни і праці, учасників бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни, які проживають у мікрорайоні школи та Яготинського цукрозаводу: Косогора М.Ф., Пунтуса М.С., Лупу Г.М., Куща М.М., Редьку В.М.

Учні 6 класів (класні керівники Задоя В.А., Бранець О.І., Цигипа Л.М.) провели лінійку мужності біля братської могили загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни, що знаходиться на території Яготинського цукрозаводу, із участю ветерана війни, учасника бойових дій, сина полку реактивних установок «Катюша» Редьки В.М.

Ветеран та учні поклали квіти до братської могили та пам’ятника загиблих воїнів, Пам’ятного Знаку робітникам Яготинського цукрозаводу, які загинули на фронтах ВВВ.

/Files/images/15_jovtnya/IMGP4279.JPG/Files/images/15_jovtnya/IMGP4277.JPG/Files/images/15_jovtnya/IMGP4273.JPG/Files/images/15_jovtnya/IMGP4268.JPG/Files/images/15_jovtnya/DSC06292.JPG/Files/images/15_jovtnya/IMG_20140919_100235.jpg/Files/images/15_jovtnya/SAM_8425.JPG

Провідною темою на урочистій лінійці з нагоди Дня Знань, яке відбулося в Яготинському НВК №2 було патріотичне спрямування, виховання юних громадян України у дусі патріотизму, любові до рідної землі та готовності до її захисту. Всі присутні на лінійці урочисто і піднесено співали Державний Гімн України, Гімн школи. Традиційно і урочисто на лінійку було внесено Державний Прапор України та Прапор школи, покладено квіти до братської могили та пам’ятника загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни та Пам’ятного Знаку загиблих у війні робітників Яготинського цукрозаводу.

/Files/images/1_ver/IMGP3954.JPG

/Files/images/1_ver/IMGP3950.JPG

/Files/images/1_ver/IMGP3942.JPG

/Files/images/1_ver/IMGP3935.JPG

/Files/images/1_ver/IMGP3930.JPG

Згідно наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, доручення голови Київської обласної державної адміністрації, наказу відділу освіти Яготинської РДА та з метою виховання в школярів шанобливого ставлення до державних символів України із 13 січня 2014 року в Яготинському НВК №2 навчальний тиждень розпочинається з проведення урочистої лінійки та щоденні заняття з виконанням Державного Гімну України і підняття Державного Прапора України.

/Files/images/den_sobornost/IMGP3447.JPG

/Files/images/gmn/IMG_3078.JPG
/Files/images/gmn/IMGP3441.JPG
/Files/images/gmn/IMGP3444.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 177