• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • До 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

До 100-річчя В. Сухомлинського

28 вересня 2018 року у нашій школі відбувся відкритий захід присвячений 100-річчю з дня народження великого педагога, філософа, гуманіста Василя Сухомлинського. Під час урочистостей були присутні батьки, учні 5-А та 11 класів. Завдяки цікавим розповідям ведучих заходу учениць 11 класу Лугин Тетяни та Сандоян Каріни, вони дізналися про життєвий шлях педагога, відкрили для себе нові сторони багатогранної особистості науковця.

В. Сухомлинський — відомий дитячий письменник. Для дітей він написав понад 1500 художніх мініатюр – казок, оповідань, легенд, притч, новел. З ними ознайомила на уроках української мови та літератури вчитель О. М. Волошина, а бібліотекар школи Костогриз А.П. підготувала виставку творів письменника. Учні показали гарні знання сюжетів казок під час літературної вікторини.

Родзинкою заходу були театральні інсценізації учнями 5-А класу та їх класним керівником Чорненькою Н.В. за творами В. Сухомлинського “Гвинтик”, “Красиві слова і красиві діла” , “Кінь утік”, “Як Павлик списав у Зіни задачу”, які зацікавили всіх присутніх своїми повчальними сюжетами.

В. Сухомлинський — прихильник традицій родинного виховання. Класний керівник 11 класу В.І. Гирич торкнулася серця кожного учасника заходу презентувавши мудрі настанови педагога про формування і збереження сімейних цінностей.

Картинки по запросу сухомлинський

З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога – гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського, 100-річчя від дня його народження в Яготинському НВК №2 проведено ряд заходів:

- Оформлено інформаційний стенд, на якому розміщено цікаву та змістовну інформацію про видатного педагога В.О. Сухомлинського, з якою може ознайомитися кожний бажаючий.

- Оформлено виставку учнівських малюнків «Казки під голубим небом» на тему творчості В.О. Сухомлинського.

- 18 вересня 2018 року у 3-Г класі було проведено тематичний захід, присвячений 100-річчю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. На класному заході були присутні батьки учнів та бібліотекар дитячої міської бібліотеки Шевченко Ельвіра Євгенівна. Діти читали твори Сухомлинського, обговорювали та переказували оповідання, які найбільше сподобались, демонстрували гостям інсценізації творів митця. Також діти малювали малюнки та активно приймали участь у вікторинах. Наприкінці заходу кожна дитина отримала пам’ятку, в якій записані 10 основних життєвих заповідей великого педагога В. Сухомлинського.

- У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку, на якій діти мають змогу ознайомитися з літературною спадщиною видатного педагога – гуманіста Сухомлинського.

/Files/images/den_gumoru/DSC01518.JPG/Files/images/den_gumoru/DSC01521.JPG/Files/images/den_gumoru/DSC01523.JPG/Files/images/den_gumoru/DSC01527.JPG/Files/images/den_gumoru/1537271885188.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 47